Historie společnosti

Naše společnost PRO MUSIC s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997, kdy jsme začínali jako lokální dealer ozvučovací a osvětlovací techniky. Nosným programem byla ucelená řada výrobků pro výstavbu kompletních ozvučovacích systémů od německého výrobce Bell. Kromě obchodu jsme poskytovali i úplný servis, týkající se půjčování a pronájmu této techniky. Z dalších aktivit to byla zejména konzultační, poradenská a  produkční činnost.

Postupem času jsme opustili oblast pronájmu a začali jsme se intenzívně věnovat především obchodní činnosti a s tím spojené komplexní péči o zákazníka. Zaměřili jsme se především na Hi-Tec technologie, určené pro snímání, zpracování, přenos a záznam zvukového signálu, ať už v moderní digitální nebo klasické analogové podobě. Na modelu L-Acoustics Rental Network jsme založili vlastní partnerský program, jejímiž členy jsou nejvýznamnější české a slovenské „rental“ společnosti. I díky tomuto programu mají dnes námi dodávané výrobky L-Acoustics a DiGiCo dominantní postavení na českém a slovenském rental trhu.
V současné době patří společnost PRO MUSIC s.r.o. mezi nevýznamnější dodavatele profesionální ozvučovací a osvětlovací techniky v České republice. Své portfolio jsme rozšířili o komponenty pro pevné instalace, které kromě kabelů a konektorů zahrnují celou řadu instalačních panelů a přípojných míst, převodníků, distribučních jednotek A/V a regulátorů. Pro divadelní aplikace, konferenční sály a ozvučovací systémy „Public address“ dodáváme několik modelových řad analogových a digitálních interkomů. Své zastoupení máme i v oblasti broadcastingu, kam dodáváme kompletní systémy EtherSound pro přenos zvuku přes Internet a po síti Ethernet. Doplnili jsme i nabídku produktů pro naše partnery, podnikající v rentu a touringu. Jsou to především zobrazovací LED panely, závěsy a pásky G-LEC a léty praxe prověřené přepravní kufry a mobilní racky Amptown. Nejenom muzikanti pak ocení výrobky Fisher Amps, mezi které patří InEar sluchátka, bass shakery, akumulátory a nabíječky. V roce 2011 jsme se stali dodavatelem Audio-Techniky pro Českou republiku. Audio-Technica je  jedním z předních inovátorů v oblasti technologie elektromagnetických měničů.

Při své práci se snažíme držet krok se světovými trendy a pozorně sledujeme vývoj nejnovějších technologií. Naše znalosti a zkušenosti využíváme i v dalších aktivitách, jako je projektování, řešení akustiky, tvorba sounddesignu nebo realizace projektů „na klíč“. Výsledkem je významný podíl na mnoha prestižních projektech a stabilní každoroční růst.