Mikrofony Audio-Technica v Klicperově divadle

Mikrofony Audio-Technica v Klicperově divadle
PopisDiskuze


Klicperovo divadlo v Hradci Králové je respektovanou profesionální činoherní  scénou. V roce 2015 oslavilo 130. výročí svého založení. Profesionální soubor zde působí od roku 1949, největších úspěchů pak divadlo dosáhlo po roce 1989. Čtyřikrát získalo ocenění Divadlo roku České republiky, a to na základě prestižní ankety Nadace Alfréda Radoka.

Klicperovo divadlo patří mezi dlouholeté a velmi spokojené uživatele mikrofonů a mikrofonních bezdrátových sad Audio-Technica. V současné době na svých scénách používá 17 bezdrátových setů Audio-Technica Serie 3000. Přijímače ATW-R3100b jsou párovány s ručním dynamickým mikrofonem ATW-T341 nebo belt packem ATW-T310b. K belt packům jsou využívány velmi odolné a spolehlivé divadelní mikrofony AT899cW-TH v tělové barvě, které znáte např. i ze série Vyvolení. Tím výčet techniky s logem Audio-Technica zdaleka nekončí. Do výzbroje hradeckého divadla patří také mimo jiné i velkomembránové studiové mikrofony Audio-Technica AT2020, zpěvové dynamické ATM610a nebo nástrojové dynamické ATM650.

Dlouholetý šéf zvuku Klicperova divadla, pan Viktor Borovský, hodnotí produkty několika větami: „ Mikrofony a bezdrátové mikrofonní sady Audio-Technica jsou velmi spolehlivým nástrojem mé práce, chválím zejména kvalitní věrný zvuk a velmi odolné mechanické vlastnosti. U bezdrátových sad oceňuji silný signál s dlouhým dosahem bez potřeby externích antén a opět kvalitní věrný zvuk a spolehlivost. I přes náročné každodenní nasazení mikrofonů Audio-Technica prakticky neřeším žádné servisy, což je pro nás neméně důležité.“

VýrobceAudio-Technica
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: