Kabát Open Air Turné 2015 s mikrofony Audio-Technica

Kabát Open Air Turné 2015 s mikrofony Audio-Technica
PopisDiskuze

12 velkých měst - 12 vyprodaných stadionů, taková je bilance naší přední rockové skupiny po posledním turné Open Air 2015. Audio-Technica samozřejmě nechyběla ani na této akci. FOH zvukař Marian Starý a monitorový zvukař Saša Langr s oblibou nasazují mikrofony Audio-Technica při častých koncertech našich předních kapel a nebylo tomu jinak ani při Kabát Open Air 2015.

Malý bubínek byl snímán hyperkardioidním dynamickým mikrofonem ATM650. Tento mikrofon je velmi vhodný také pro snímání kytarových reproboxů, perkusivních nástrojů, činelů a dalších nástrojů. Pro snímání kytarových reproboxů byly pro turné 2015 vybrány velkomembránové kardioidní mikrofony AE3000. Tento všestranný mikrofon je univerzálním nástrojem ve výzbroji mnoha předních interpretů a skupin. Je velmi vhodný pro snímání kytarových reproboxů, jako overhead pro činely, na tomy a floor tom, pro snímání strunných nástrojů, varhan, dechových nástrojů a mnoha dalších. Je to jeden z několika univerzálních mikrofonů z portfolia značky Audio-Technica. Violoncello, kterým skupina Kabát ozdobila skladbu Valkýra, bylo snímáno oblíbeným kardioidním kondenzátorovým mikrofonem ATM350. Mikrofon je hojně používán na dechové, smyčcové i perkusivní nástroje. Monitorový zvukař Saša Langr má ve svém kufříku přibalena také sluchátka Audio-Technica ATH-M50X, která střídá s in-ear sluchátky Ultimate Ears UE-11Ambient. ATH-M50X jsou světově používaným a uznávaným produktem pro své skvělé akustické i mechanické vlastnosti, jak se ostatně můžete přesvědčit v sekci foto a video galerie.

Video s pohledem do zákulisí a komentářem monitorového zvukaře skupiny Kabát ZDE

Ozvučovacím systémem koncertního turné byl L-acoustics K2, mixážní pulty DiGiCo SD5 a SD8 na FOH a monitoring, mikrofony nejen Audio-Technica ale také například oblíbené Earthworks, in-ear sluchátka Ultimate Ears a Fischer Amps.

Zmíněné značky na českém trhu zastupuje firma PRO MUSIC. Na stránkách www.Promusic.cz a Promusic facebook naleznete další množství podrobných informací včetně videa s dvorním monitorovým zvukařem Sašou Langrem, který podrobně rozebírá Open Air 2015 po technické stránce.

VýrobceAudio-Technica
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: