Audio-Technica představuje novou generaci sluchátek MX-Serie

Audio-Technica představuje novou generaci sluchátek MX-Serie
Audio-Technica představuje novou generaci sluchátek MX-Serie
Audio-Technica představuje novou generaci sluchátek MX-Serie
PopisDiskuze

Po velkém úspěchu profesionálních studiových monitorovacích sluchátek ATH-M50 na světovém trhu představuje firma Audio-Technica novou generaci série M.

Modely ATH-M20x, ATH-M30x, ATH-M40x a ATHM50x vychází z již zmíněných, velmi uznávaných a oblíbených sluchátek ATH-M50, po nichž převzala špičkovou zvukovou kvalitu a klíčové konstrukční detaily. A právě díky moderní konstrukci a použití velmi kvalitních materiálů přináší nová série M nejen nádherně čistý poslech, ale i dokonalý komfort při dlouhodobém používání ve studiu či na cestách. ATH-M20x, ATH-M30x a ATH-M40x jsou uzavřená dynamická sluchátka, osazená 40 mm drivery s magnetem ze vzácných zemin a cívkou vinutou hliníkovým drátem potaženým mědí. Design náušníků zajišťuje dokonalou zvukovou izolaci od okolního prostředí. Model ATH-M50x je osazen 45 mm drivery a proti originálu ATH-M50 má nově zpracované náušníky a odnímatelný kabel ve třech různých provedeních.

Profesionální monitorovací sluchátka ATH-M20x:

Sluchátka ATH-M20x jsou startovním modelem série M. Mají maximální příkon 700 mW a jsou laděná pro zvýraznění spodních frekvencí. Tvar a zpracování náušníků zajišťuje vynikající zvukovou izolaci v hlučném prostředí. Tato sluchátka jsou skvělou volbou pro monitoring a mixování.

Profesionální monitorovací sluchátka ATH-M30x:

ATH-M30x mají proti předchozímu modelu ještě čistější poslech a účinnější zvukovou izolaci od okolního prostředí. Sluchátka jsou primárně navržená pro studiový poslech a mixování, z tohoto důvodu nabízí čistý přednes se zvýrazněnými zvukovými detaily a excelentním rozlišením ve středním pásmu. Maximální příkon je 1300 mW. Tvar a zpracování náušníků zajišťuje vynikající zvukovou izolaci v hlučném prostředí. Díky sklopným mušlím jsou sluchátka navíc velmi skladná a mobilní, proto je lze s výhodou použít i pro nahrávání v terénu.

Profesionální sluchátka ATH-M40x´:

ATH-M40x jsou velmi kvalitní a výkonná sluchátka s rovnou přenosovou charakteristikou, zajišťující přesný audio monitoring v celém frekvenčním rozsahu. Studiový zážitek ještě umocňuje dokonalá zvuková izolace. Mušle je však možné také otočit a sluchátka použít pro odposlech jedním uchem. To spolu s prvotřídními materiály a robustní konstrukcí dělá ATH-M40x ideální volbou nejen pro studiové nahrávání, ale i pro DJ monitoring. Sluchátka mají maximální příkon 1600 mW a dodávají se se dvěma odnímatelnými kabely – krouceným s délkou 1,2 až 3 m a rovným délky 3 m. Profesionální studiová monitorovací sluchátka ATH-M50x ATH-M50 jsou kritikou nejvíce uznávaná a rok co rok předními zvukovými inženýry a novináři z celého světa oceňovaná sluchátka série M. Nový model ATH-M50x poskytuje stejnou zvukovou signaturu jako původní ATH-M50, má však přepracované náušníky a tři odnímatelné přívodní kabely – 1,2 m až 3 m dlouhý kroucený a dva rovné délky 3 m, resp. 1,2 m. Velkomembránové drivery s maximálním příkonem 1600 mW spolu s vynikající zvukovou izolací a robustní konstrukcí nabízí dokonalý poslechový zážitek i těm nejnáročnějším audio profesionálům. Pro náušníky a polstrování hlavového rámu jsou použity materiály nejvyšší jakosti. To zvyšuje pohodlí a prodlužuje jejich životnost. Mušle jsou otočné o 90° a dovolují komforní odposlech jedním uchem. Sluchátka se dodávají v černém (ATH-M50x), bílém (ATH-M50xWH) a v limitované edici také v modro-světlehnědém (ATH-M50xBL) provedení.

 

 

 

 

VýrobceAudio-Technica
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: