Audio-Technica ATW-1501 System 10

Audio-Technica ATW-1501 System 10
PopisDiskuze

Audio-Technica představila novinku určenou pro kytaristy a baskytaristy.

Digitální hi-fi kytarový bezdrátový systém Audio-Technica se vyznačuje snadnou konfigurací, čistou a přirozenou kvalitou zvuku s velkým frekvenčním rozsahem od 20Hz do 20KHz. Tento set  nabízí jedinečné funkce pro kytaristy, baskytaristy a další instrumentalisty. Digitální 24-bit / 48 kHz komunikace bezdrátového setu v pásmu 2,4 GHz není rušena TV a DTV signálem za všech okolností. 


Přijímač s nožním spínačem, umístěný na robustní kovové desce nabízí dva symetrické TRS 1/4 " výstupy s voličem režimů. Sešlápnutím je možné přepínat mezi jednotlivými výstupy, zamutovat  nebo odmutovat jeden nebo oba výstupy. Přijímač lze spárovat až s osmi UniPak® body-pack vysílači, což umožňuje uživatelům snadno měnit nástroje, aniž by museli přesunout body-pack z jednoho nástroje do další.
Set System 10 Stompbox obsahuje přijímač ATW-R1500, vysílač ATW-T1001 UniPak body-pack, kytarový kabel AT-GcW a proužky k přichycení přijímače k efektovému boardu. ATW-R1500 je digitální přijímač s odolnou kovovou konstrukcí, displayem ID, ukazatelem stavu baterií, AF peak a indikátorem spárování.

VýrobceAudio-Technica
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: