Příspěvek na recyklaci

PopisDiskuze

Bezdrátový systém série 2000 s handheld vysílačem s kompaktním zvukem a zvýšenou odolností proti zpětné vazbě

Diverzitní přijímač UHF využívá nejnovější Audio-Technica technologií půl vlnových antén (v závislosti na frekvenčním pásmu), díky níž se maximalizuje provozní dosah. Napájení 12 V (DC bias) na obou BNC anténních vstupech umožňuje provoz společně s anténním zesilovačem ATW-B80 i dalšími komponenty aktivní elektroniky. Tato průlomová série bezdrátových systémů nabízí jednoduchou obsluhu a nastavování, automatické skenování a další funkce. Automatické skenování frekvencí, které se jednoduše ovládá stiskem příslušného tlačítka, je standardní funkcí u všech bezdrátových přijímačů série 2000a a slouží pro vyhledávání a přiřazování volného přenosového kanálu s nejlepší kvalitou signálu.

Bezdrátový systém série 2000a má pro uživatele, kteří potřebují souběžně provozovat více bezdrátových sad dohromady (vícenásobné aplikace), další praktickou funkci. Všech 10 přenosových kanálů lze použít najednou a přitom nedochází k problémům se vzájemným rušením (překrýváním) rádiových frekvencí nebo zmatkům ve frekvenčních skupinách.

  • Po stisknutí příslušného tlačítka vyhledá automatické frekvenční skenování nejvhodnější kanál.
  • Uživatel má k dispozici až 10 vybraných kanálů, kompatibilita se v různých zemích liší.
  • Diverzitní operace vybírá bez výpadku lepší signál z obou sekcí přijímače.
  • Moderní umlčovací (squelch) obvod Tone Lock™ účinně blokuje systém proti interferencím.
  • Kompaktní, půl rackový přijímač v kovovém provedení se snadným ovládáním a displejem LCD doplněným indikátory RF a AF.
  • Přepínač odzemnění pomáhá eliminovat slyšitelný brum způsobený zemní smyčkou mezi zvukovým systémem a přijímačem.

Handheld vysílač ATW-T220a je osazen mikrofonní vložkou PRO41 a nyní disponuje vyšším vyzářeným výkonem (RF power), který přispívá k vyšší spolehlivosti provozu. Na vysílači se nachází styčné kontakty pro snadné nabíjení akumulátorových baterií.

VýrobceAudio-Technica
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: